HSC (bez nádrže)

HSC (bez nádrže)

HSCSolární kolektory pro ohřev vody fungují na principu přeměny solární energie na teplo. Solární energie je jedním z obnovitelných a nevyčerpatelných zdrojů, která Vám poskytuje zcela zdarma a ekologicky ohřev TUV, bazénu i TV. 

Trubicové vakuové kolektory jsou tvořeny ze dvou soustředných skleněných trubic. V prostoru mezi vnitřní a vnější trubicí je vákuum, které je špičkový tepelný izolant. Pro správnou funkci trubice je nutné neporušení prostoru vákuua.

Ve vnitřní trubici je vsunutý hliníkový kruhový absorbér, opatřený speciální povrchovou úpravou pro co možná nejlepší absorbci
slunečního záření. Středem absorbéru prochází měděná tepelná trubice, na kterou je kontaktně připojen kruhový absorbér.

Tato tepelná trubice díky skvěle tepelné vodivosti mědi přenáší získanou tepelnou energii do sběrače, kde ji předá kapalině. Přechod je velmi vhodné ošetřit teplovodivou pastou pro snížení přechodového odporu. Solární trubice jsou skládány paralelně do sestav solárního panelu. Počet trubic v solárním panelu tak udává jeho celkový výkon.


Solární kolektory
(bez nádrže) nabízíme v šesti velikostech.

  1. Kolektor HSC12 cena 13 210 Kč

  2. Kolektor HSC15 cena 16 320 Kč 

  3. Kolektor HSC18 cena 19 990 Kč

  4. Kolektor HSC20 cena 21 800 Kč 

  5. Kolektor HSC24 cena 25 950 Kč

  6. Kolektor HSC30 cena 32 890 Kč

Solární kolektor lze využívat jako samostatnou jednotku bez dalšího napojení na domovní systém ohřevu teplé vody. Proto je mimo jiné ideální pro ohřev bazénu. Uplatnění nalezne i na zahrádkách, kempech či letoviscích.

Nádrž a stojan jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, což umožňuje bezproblémový chod za jakéhokoliv počasí.

Celý systém pro ohřev vody může být umístěn na zemi za použití dodaného stojanu a může dodávat vodu do vyšších pater budovy. Sada může být umístěna i na střeše budovy. Stojan, který je součástí dodávky, je určen pro postavení na zem nebo rovnou střechu. Drží ideální úhel 45°.

Zákaznická linka +420 792 289 583
E-mail info@suchydum.com
Výrobce SUCHÝ DŮM s.r.o.